День працівника ветеринарної медицини

post image

Рівненська регіональна державна лабораторія Держпродспоживслужби щиро вітає колег з нагоди професійного свята - з Днем працівників ветеринарної медицини.
     Бажаємо щастя та міцного здоров’я, радості, успіхів та нових професійних досягнень. Нехай і надалі ваш професіоналізм, самовідданість і почуття відповідальності будуть запорукою нових вагомих здобутків.  Прихильності долі, миру і процвітання вам і вашим родинам!